Wybór miejsc

11.05.2019 - Andrea Bocelli

INEA Stadion / Poznań

Ograniczenia: Można zarezerwować od 1 do 6 biletów

Bocelli w Poznaniu. Wielki koncert na stulecie Uniwersytetu Poznańskiego

 

Andrea Bocelli zaśpiewa na INEA Stadion w Poznaniu z okazji stulecia Uniwersytetu Poznańskiego! Będzie to jedno z najbardziej spektakularnych wydarzeń muzycznych w historii stolicy Wielkopolski. Koncert odbędzie się 11 maja 2019 roku. Organizatorami koncertu będą: agencja Prestige MJM oraz Marcelin Management, operator Inea Stadionu.


– Cieszę się niezmiernie, że już dziś mogę zaprosić na to wyjątkowe spotkanie z artystą – mówi Rektor UAM prof. Andrzej Lesicki. Rektor Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu prof. Andrzej Tykarski  dodaje – Mam nadzieję, że koncert na stadionie zgromadzi liczne grono miłośników muzyki operowej, jak i rozrywkowej. – A to dopiero początek licznych niespodzianek w roku akademickim 2018/2019 – zapowiada Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu prof. Jan Pikul. – Chcemy wspólnie świętować ten dostojny jubileusz, w szerokim gronie tych, którzy są dumni z akademickich tradycji Poznania – podsumowuje Rektor AWF prof. Dariusz Wieliński.


Andrea Bocelli to światowej sławy włoski tenor, kompozytor, autor piosenek oraz  producent muzyczny, najbardziej znany z wykonywania utworów takich jak: „Time to Say Goodbye (Con te partirò)”, „Canto della Terra”, „Vivere”,  czy „Nessun dorma”. Artysta od lat uznawany jest za najlepiej sprzedającego się śpiewaka operowego na świecie, jak również jednego z najlepiej sprzedających się artystów w historii muzyki. Jego dotychczasowe albumy sprzedały się w nakładzie ponad 80 milionów egzemplarzy. Wokalista znany jest również z wielu niezapomnianych duetów, m.in. z Celine Dion, Sarah Brightman oraz Luciano Pavarottim. Trudno wskazać drugiego wykonawcę muzyki poważnej, którego twórczość zajmowałaby nieprzerwanie tak wysokie miejsca na szczytach międzynarodowych list przebojów muzyki rozrywkowej. Włoski tenor zrobił imponującą karierę zarówno w świecie muzyki poważnej, jak i popularnej, a jego wpływ na współczesny przemysł muzyczny jest nie do przecenienia.

Trwa komunikacja...
System rezerwacji i sprzedaży biletów iKsoris