Regulamin - 24.02.2019 19.30 - NICKI MINAJ VIP PAKIET

 

Informacje dla osób, które zakupiły Pakiety VIP

 

Szczegóły pakietów mogą ulec zmianie bez ostrzeżenia. Żadnego pakietu VIP nie można przekazać, nie zezwala się bez względu na okolicznośći na zmianę nazwiska, nie przyjmowane są zwroty oraz wymiany. Zakup jest ostateczny. Pakiet nie oznacza spotkania z artystą. Żaden udział artysty nie będzie miał miejsca w związku z zakupionym pakietem. Otrzymasz email informacyjny z instrukcją około 2-3 dni przed koncertem. Ekskluzywne gadżety VIP zostaną do ciebie wysłane bezpośrednio na adres podany przez Ciebie w chwili zakupu pakietów. Gadżety zostaną wysłane po koncercie. Uwzględnij proszę, iż ta oferta nie dotyczy biletów zakupionych od kogoś czy odsprzedanych. Porzez uczestniczenie w każdym koncercie Nicki Minaj, niniejszym wyrażasz zgodę, iż twoje imię, nazwisko, wizerunek na zdjęciach i nagraniach video oraz głos mogą zostać wykorzystane w dowolnych mediach, niezależnie od tego, czy teraz bądź w przyszłości na całym świecie w jakimkolwiek celu.

 

Posiadacz Pakietu VIP zwalnia oraz zgadza się zabezpieczyć i zachować bezpieczeństwo, Nicki Minaj, a także członków jej ekipy, funkcjonariuszy, dyrektorów, pracowników i agentów ("zwolnione strony") od wszelkich roszczeń (znanych i nieznanych), odpowiedzialności z tytułu obrażeń, śmierci, utraty i / lub wszelkiego rodzaju szkody wynikającej z uczestnictwa w Pakiecie VIP i / lub powitania, przyjęcia, posiadania, używania lub niewłaściwego użycia pakietu lub związanych z nim nagród. Użytkownik ponosi wszelkie ryzyko związane z wykorzystaniem Pakietu VIP lub niewłaściwym wykorzystaniem związanych z nim nagród, użytkownik również zgadza się, że zwolnione strony nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek obrażenia, szkody, śmierć, koszty lub wydatki.

 

Dane: Wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie, przy zakupie pakietów danych osobowych przez Wonderful Union, w celu prawidłowego zrealizowania zakupionych pakietów VIP. Te informacje zawierają twoje imię, nazwisko, adres emailowy oraz adres dostawy. Twoje dane nie będą przekazane czy odsprzedane innym osobom trzecim i będą użyte tylko i wyłącznie w celu realizacji pakietów VIP.

 

 

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania związane z pakietami VIP, prosimy o kontakt help.wonderfulunion.com lub pod numerem telefonu 1-844-WND-RFUL.

 

Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania związane z biletami wchodzącymi w zakupiony pakiet VIP, prosimy o kontakt [email protected]

 

 

System rezerwacji i sprzedaży biletów iKsoris