Wybór miejsc

13.12.2021 20.00 - ORCHESTON - Gromee + Orkiestra Akademii Beethovenowskiej

Ograniczenia: Można zarezerwować od 1 do 6 biletów

Osoby poruszające się na wózku inwalidzkim w celu zakupu biletu proszone są o kontakt pod adresem [email protected]

 

Muzyka dwóch światów znów zabrzmi w Krakowie! Gromee i Orkiestra Akademii Beethovenowskiej zaprezentują historię muzyki elektronicznej w symfonicznych aranżacjach. Gwiazdami koncertu będą Edyta Górniak i Beata Kozidrak. A to nie koniec gości specjalnych! Wydarzenie zostało przełożone i odbędzie się 13 grudnia 2021 roku w ICE Kraków.

To już trzeci raz, jak Prestige MJM – organizator koncertów, Gromee – producent muzyczny i DJ, a także BUKOVINA Resort – kompleks wielu usług, udogodnień i różnorodnych atrakcji w sercu Tatr, łączą siły, by czerpiąc inspirację z natury, zaprezentować innowacyjny w skali Polski projekt. U podstaw tej współpracy leży przyjaźń i pasja do muzyki.


- Czujemy wielką dumę wspierając Orcheston po raz kolejny i towarzysząc przedsięwzięciu od samego procesu tworzenia. W BUKOVINA Resort jesteśmy otoczeni niezwykłą podhalańską naturą, która inspiruje nas na co dzień. To właśnie tymi inspiracjami, muzyczną tradycją oraz pasją robienia tego, co się kocha, podzieliliśmy się z artystami. Nie możemy doczekać się efektów – mówi Stanisław Buńda, Dyrektor Zarządzający Term BUKOVINA.


Orcheston – to zupełnie nowatorski projekt muzyczny, przedstawiający historię utworów elektronicznych w aranżacjach orkiestry symfonicznej. Te, jakby się wydawało zupełnie odmienne światy, doskonale zostały połączone na jednej scenie podczas tego samego koncertu. Wydarzeniu przewodniczył najpopularniejszy polski DJ i producent muzyczny Gromee, a w całość oprawiła Orkiestra Akademii Beethovenowskiej, której szefuje Marcin Klejdysz. W poszczególnych utworach zaprezentowali się artyści polskich scen, przedstawiając spectrum reprezentatywnych dla tego gatunku kompozycji, autorstwa m.in. Erica Prydza, Davida Guetty, ATB, Jeana Michaela Jarre’a, Vangelisa, Daft Pank, Kraftewerk, Modjo, Donny Summer, Aviciiego, Roberta Milesa czy Swedish House Mafia i wiele innych.

- Przypomnę, że ideą koncertu jest pokazanie słuchaczom, iż połączenie dwóch tak różnych światów i gatunków muzycznych, jakimi są muzyka elektroniczna i muzyka klasyczna, tworzy magiczną i spójną całość. Każdy, kto kocha muzykę, znajdzie na tym koncercie coś dla siebie – zapowiada Gromee, najpopularniejszy w Polsce DJ i producent muzyczny.


Premiera Orchestonu odbyła się 14 grudnia 2018 roku. Wówczas na scenie obok Gromeego i Orkiestry Akademii Beethovenowskiej pojawili się również: Beata Kozidrak, Reni Jusis, Sarsa, Natalia Szroeder, Mateusz Ziółko, Lukas Meijer, Sara Chmiel-Gromala, Kasia Dereń, Kasia Malenda, Piotr Tazbir, Jan Radwan oraz Jacob A. Publiczność nowoczesnego ICE Kraków w komplecie wypełniła Salę Audytoryjną. Druga edycja wydarzenia została zaprezentowana w Warszawie 17 maja 2019 roku. Na scenie Torwaru skład artystów nieco się zmienił: zamiast Natalii i Mateusza - wystąpiły Kayah i Ania Dąbrowska. Ogromne wrażenie na warszawskiej publiczności zrobiła spektakularna wizualizacja i gra świateł, doskonale współgrająca z muzyką.


Zaproszenie do udziału w trzeciej edycji Orchestonu przyjęły już Beata Kozidrak i Edyta Górniak. To jednak dopiero początek. W kolejnych tygodniach znane będą kolejne nazwiska gości specjalnych, którzy pojawią się na scenie ICE Kraków, obok Gromeego i Orkiestry Akademii Beethovenowskiej.


- Nie byłoby Orchestonu, gdyby nie współpraca agencji Prestige MJM, Gromeego i Bukovina Resort. Połączyła nas pasja do tworzenia wielkich rzeczy i jednocześnie fascynacja muzyką i naturą. ICE Kraków jest wprost stworzone do takich koncertów – nowoczesnych w brzmieniu, a jednocześnie odnoszących się do tradycji – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.


Trzecia edycja Orchestonu została przełożona na 13 grudnia 2021 roku w ICE Kraków. 

Trwa komunikacja...
System rezerwacji i sprzedaży biletów iKsoris