Wybór miejsc

06.11.2019 20.00 - Sarah Brightman

HALA TORWAR / Warszawa

Ograniczenia: Można zarezerwować od 1 do 6 biletów

Sarah Brightman pojawi się ponownie w Polsce ze swoim najnowszym, solowym projektem i płytą HYMN. Posiadaczka ponad trzyoktawowego głosu olśniewać będzie nie tylko swoim wokalem, ale także… biżuterią! Znana na całym świecie sopranistka, ikona muzyczna, aktorka i osoba zaangażowana społecznie zaśpiewa 6 listopada 2019 roku w Warszawie. 

Pakiet VIP zawiera

Pakiet Swarovski Meet & Greet ( ilość miejsc ograniczona)- 2354 PLN

Pakiet zapewnia:
- bilet Premium w najlepszym dostępnym miejscu
- pierwszeństwo wejścia na obiekt
- spotkanie z Sarah Brightman po koncercie
- zdjęcie z artystką po koncercie
- specjalny prezent upamiętniający współpracę Sarah Brightman ze Swarovskim
- pamiątkowy laminat Swarovskiego upamiętniający koncert
- program koncertowy
- opiekuna

Pakiet The Hymn Gold Package ( ilość miejsc ograniczona)- 1070 PLN

Pakiet zapewnia:
- bilet Premium
- pierwszeństwo wejścia na obiekt
- ekskluzywny, specjalnie zaprojektowany dla posiadacza pakietu gadżet
- pamiątkowy laminat
- program koncertowy
- opiekuna.

 ( Pakiety dostępne w sektorze B Platinum )

W CELU PRAWIDŁOWEGO ZAKUPU PAKIETÓW NALEŻY PODAĆ DOKŁADNE DANE: IMIĘ I NAZWISKO, ADRES EMAILOWY, NUMER TELEFONU, ADRES DOSTAWY BILETÓW.

ZAKUPIONYCH PAKIETÓW NIE MOŻNA ZWRÓCIĆ, ODSPRZEDAĆ CZY WYMIENIĆ. NIE MOŻNA RÓWNIEŻ ZMIENIĆ DANYCH NA INNĄ OSOBĘ. TYLKO OSOBA, KTÓRA ZAKUPIŁA PAKIET MA PRAWO DO OTRZYMANIA TAKIEGO PAKIETU.

Sarah Brightman jest najpopularniejszą, najlepiej sprzedającą się sopranistką na świecie. Określana mianem pioniera stylu muzyki classical crossover słynie z ponad trzyoktawowego głosu. To jedyna na świecie artystka, która jednocześnie osiągnęła najwyższe noty na listach przebojów Billboardu i muzyki klasycznej. Jej głos rozbrzmiewa w teatrach, arenach, katedrach, centrach światowego dziedzictwa i stadionach olimpijskich na całym świecie. Swoją twórczością Sarah wykracza poza określony gatunek muzyczny, jednocząc wiele inspiracji i wpływów w unikalny dźwięk i wizję. Dziś pozostaje wśród najbardziej znanych wykonawców na świecie, a sprzedaż jej płyt sięgnęła 30 milionów sztuk, za które otrzymała ponad 180 złotych i platynowych nagród w ponad 40 krajach. O jej pięknym głosie mogła się przekonać po raz pierwszy polska publiczność podczas wydarzenia Royal Christmas Gala, którego była główną bohaterką w grudniu zeszłego roku w Łodzi.

Wokalistka już niebawem w ramach trasy koncertowej HYMN przywiezie ze sobą do Polski wyjątkowe wydarzenie: specjalnie przygotowany koncert! Sama Sarah Brightman zapowiada, że jej fani powinni "spodziewać się... niespodziewanego!” Światowa trasa HYMN: Koncert Sarah Brightman rozpocznie się w Ameryce Południowej i obejmie ponad 125 koncertów na pięciu kontynentach w tym i nadchodzącym roku. Aby podkreślić magię wydarzenia, Sarah Brightman podczas swojej światowej trasy koncertowej nawiązała współpracę z firmą Swarovski. Dzięki temu jej wyszukane stroje i olśniewające diademy będą składać się z kryształków tego kreatora biżuterii i lśnić tysiącem barw! Fani będą mieli okazję nabyć dla siebie równie lśniącą pamiątkę z koncertu Sarah, ponieważ artystka przygotowała dla swoich miłośników  niestandardowe gadżety. Wszystkie pochodzą z linii produktów sygnowanych przez wokalistkę i zdobione są kryształkami Swarovskiego.

Legendarna sopranistka zaprezentowała 9 listopada 2018 roku swój najnowszy i długo wyczekiwany, piętnasty album w karierze– HYMN, wydany nakładem Decca Gold / Universal Music Group, który trafił na pierwsze miejsce listy sprzedaży płyt Billboard 200 w kategorii clasical i clasical crosover.
- Jestem niezwykle podekscytowana, że w końcu mogę podzielić się tym albumem ze wszystkimi. HYMN jest emocjonująco - eklektyczny i obejmuje wiele różnych stylów. Wprost nie mogę się doczekać, kiedy dodam nowe utwory do mojej światowej trasy. Każdy projekt, który stworzyłam ma swój początek głęboko osadzony w emocjach, tym razem chciałam stworzyć coś, co będzie nie tylko przepięknie, ale będzie też podnosić na duchu. Dla mnie HYMN sugeruje radość - uczucie nadziei i światła, coś, co jest znajome i bezpieczne. Mam nadzieję, że ten sentyment będzie rozbrzmiewał dzięki muzyce -  opowiada o swoim albumie Sarah Brightman.

 

Na stronie www.sarahbrightman.com można uzyskać więcej informacji na temat trasy oraz znaleźć listę wszystkich wydarzeń muzycznych artystki.

 

- Sarah Brightman ma w Polsce duże grono fanów, o czym mogliśmy się przekonać podczas łódzkiego koncertu Royal Christmas Gala. Artystka wystąpiła wówczas z zespołem Gregorian, a w koncercie wzięli udział również wspaniali wokaliści, muzycy i jej siostra Amelia. Teraz Sarah Brightman przyjedzie z zupełnie nowym, solowym projektem, którego nie możemy się już wprost doczekać – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert Sarah Brightman w Polsce.

 

Jeden z występów w ramach trasy  HYMN: Koncert Sarah Brightman odbędzie się 6 listopada 2019 roku hali COS Torwar w Warszawie. 

Trwa komunikacja...
System rezerwacji i sprzedaży biletów iKsoris